Dowiedzmy się, czy tego chcemy ...
Przejdź do treści
Aktualności
START serwisu WE WANT nastąpi wraz z premierą filmu
Start naszego serwisu nastąpi wraz z udostępnieniem filmu: O uszczelnieniu rynku FMCG w Polsce. Scenariusz tego filmu możecie Państwo przeczytać tu >>. Trwają prace nad jego ostateczną wersją. O emisji filmu poifnormujemy Państwa osobnym wpisem. Premierę planujemy na maj tego roku.
Opublikowano - 10.04.2020r
Rejestracja reklam rozpoczęta !!!
Rozpoczynamy przyjmowanie ofert na zamieszczanie reklam w naszym serwisie. Wszystkie informacje dotyczące zasad zamieszczania reklam znajdziecie tutaj >>. Przypominamy, że o emisji reklam bezpłatnych decyduje kolejność zgłoszeń.
Opublikowano - 10.04.2020r
Wirus Korona Covid-19 zmusza nas do szybszego startu
Sytuacja wywołana wirusem Covid-19 zmusza nas do nadzwyczajnych zmian w planie wdrożenia idei uszczelnienia rynku FMCG w Polsce. Uważamy, że pomimo niepełnego przygotowania serwisów wspomagających = finansujących naszą działalność, należy zaprezentować Państwu pomysł zatrzymania wypływających za granicę Polski pieniędzy pochodzących z handlu detalicznego. Zrobimy to pomimo niepełnego przygotowania. O każdym z naszych poczynań będziecie Państwo powiadamiani osobnym wpisem.
Opublikowano - 10.04.2020r
Będzie mi bardzo miło, jeśli pulubisz lub udostępnisz mój profil / Chłopiec z zielonym piórem
Wiem, że mam dopiero 5 lat, ale umiem już liczyć. Jednak moja głowa robi się gorąca i ciężka, gdy mama zaczyna liczyć. Ona mówi, że 2+2=5 i że to jest zasada jakiejś tam symergii czy synergii. Ja nie wiem, co to znaczy. Wiem tylko, że tutaj na tej stronie WEWANT.pl będzie dużo dorosłych to czytać i dlatego każdy, kogo tu pokażemy na tym skorzysta. Poczytaj sobie o tym. Kliknij w ten przycisk na dole.


Chłopiec z zielolonym piórem

© Chłopiec z zielonym piórem 2018 - 2020r
INFORMACJE
POMOC
DZIAŁANIA
NASZE SOCIAL MEDIA
Wróć do spisu treści