Przejdź do treści
Drogi Użytkowniku

Proces rejestracji w naszym serwisie przeprowadzamy wyłącznie po to, by mieć z Tobą w przyszłości kontakt.
Chodzi o to, że gdy staniemy się liczną grupą walczącą o bardziej zasobną w pieniądze Polskę, to serwisy You Tube lub Facebook mogą być zmuszone jakimś czynnikiem zewnętrznym do wyłączenia nas.
Zabezpieczenie w postaci bazy adresów e-mail do każdego z Państwa, chroni nas przed takim scenariuszem. Właśnie dlatego prosimy wszystkich o równoczesną rejestrację w serwisie WE WANT.
Rejestrując się na WEWANT.pl zgadzasz się na informowanie Ciebie drogą elektroniczną o postępach w naszych pracach, na aders e-mail, który otrzymaliśmy od Ciebie w zgłoszeniu.
Informujemy Ciebie również, że przeglądanie serwisu przez Użytkownika niezalogowanego nie ogranicza w żadnym stopniu dostpu do wszelkich treści zamieszczanych w naszym serwisie.


Zespół - WEWANT.pl


Wiem, że mam dopiero 5 lat, ale umiem już liczyć. Jednak moja głowa robi się gorąca i ciężka, gdy mama zaczyna liczyć. Ona mówi, że 2+2=5 i że to jest zasada jakiejś tam symergii czy synergii. Ja nie wiem, co to znaczy. Wiem tylko, że tutaj na tej stronie WEWANT.pl będzie dużo dorosłych to czytać i dlatego każdy, kogo tu pokażemy na tym skorzysta. Poczytaj sobie o tym. Kliknij w ten przycisk na dole.


Chłopiec z zielolonym piórem

© Chłopiec z zielonym piórem 2018 - 2020r
INFORMACJE
POMOC
DZIAŁANIA
NASZE SOCIAL MEDIA
Wróć do spisu treści