00000000004
Zagłosowało osób:
Przejdź do treści
Cel rejestracji w serwisie WE WANT

Drogi Użytkowniku
Proces rejestracji w naszym serwisie z jednej strony służy oczywiście temu, byśmy w przyszłości mieli ze sobą kontakt. Z drugiej strony rejestracja oznacza poparcie dla naszego Programu.
Już wyjaśniamy, dlaczego rejestracja ma tak duże znaczenie.  
Program walki z odpływem pieniądza pochodzącego z handlu wymaga konkretnych działań. Głos poparcia dla naszej firmy w postaci deklaracji, to za mało. Taki głos nie przekonuje innych.
Taki głos nie przekonuje polskich przedsiębiorców do połącznia się w jeden największy polski sklep, stworzony z wyłącznie polskich firm.
Połączenie się firm w jeden, największy polski sklep jest elementem kluczowym Programu, ponieważ ilość uczestników tego połączenia, poprzez działanie mechanizmu dowodu społecznego, będzie nas przekonywać do kupowania w tym sklepie. Kupując w tym sklepie, czyli kupując w wyłącznie polskich firmach, ograniczamy odpływ pieniądza pochodzącego z handlu. Ograniczamy odpływ tego pieniądza, który zawarty jest w marży sprzedawcy. Na tym właśnie polega idea uszczelnienia granic Polski przed odpływem pieniądza. Polega ona na kupowaniu w polskich sklepach.
Jest jednak pewnien problem. Od ponad trzydziestu lat kapitał zagraniczny niszczy polski handel, przez co polskich sklepów w Polsce mamy za mało i właśnie dlatego nasz Program polega głównie na budowaniu nowych, polskich sklepów.
Głosując - poprzez oddanie nam swoje adresu e-mail - nie nie tylko deklarujesz poparcie dla uszczelnienia granic polski przed odpływem pieniądza, ale już działasz, a tym samym przekonujesz do działania innych.
Jeśli chcesz oddać nam swoj adres e-mail świadomie, jeśli chcesz nas porzeć świadomie, najpierw zobacz film lub zacznij czytać od początku i zapoznaj się z listem, który napisał do ciebie Chłopiec z Zielonym Piórem.

Zespół WE WANT

Wiem, że mam dopiero 5 lat, ale umiem już liczyć. Jednak moja głowa robi się ciężka, gdy mama zaczyna liczyć. Ona mówi, że: 2+2=5 i że to jest zasada jakiejś tam symergii czy synergii. Ja nie wiem, co to znaczy. Wiem tylko, że tutaj na tej stronie WEWANT.pl będzie dużo dorosłych to czytać i dlatego każdy, kogo tu pokażemy na tym skorzysta. Poczytaj sobie o tym.
To pisałem ja, Chłopiec z Zielonym Piórem
Wróć do spisu treści