Przejdź do treści
Chłopiec z Zielonym Piórem napisał list do Polaków

Drodzy Polacy
Ta strona WEWANT.pl powstała po to, byśmy mieli szanse mieszkać kiedyś w Polsce bogatej, silnej i szanowanej. To się samo nie zrobi i dlatego ja pomagam Sławkowi, który to tutaj robi.
Mama mówi, że ten pomysł zbudowania największego polskiego sklepu jest bardzo prosty i że to jest do zrobienia.
Tata też tak mówi, a on się na wszystkim zna jeszcze bardziej niż mamusia. Mój tata jest bardzo mądry i zawsze mówi, że jak nie wiadomo o co chodzi, to zawsze chodzi o pieniążki.
Tatuś mówi, że jak pomagam Sławkowi, to robię coś bardzo ważnego. Jeśli też chcesz zrobić coś ważnego, to najpierw zobacz film, a potem zagłosuj. Mama mówi, że gdy zobaczysz film i zagłosujesz, to Sławek już sobie potem ze wszystkim poradzi. Tatuś też to powiedział.
Sławek napisał dla Ciebie opowiadanie o żyrafie. Poczytaj sobie. Ja jestem w tym opowiadaniu. Mam tam już jedenaście lat. Na banerach i na naklejkach też jestem. Właśnie tak pomagam Sławkowi.
Pamiętaj. Zobacz film i zagłosuj.

To pisałem do Ciebie ja
Twój Chłopiec z Zielonym Piórem
Wszelkie treści niniejszej witryny objęte są prawem autorskim i podlegają ochronie na mocy „Ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych” z dnia 4 lutego 1994 r. (tekst ujednolicony: Dz.U. 2006 nr 90 poz. 631).
© Copyright UszczelnienieFMCG.pl | UszczelnienierynkuFMCG.pl
2017-2023r
Wróć do spisu treści