Dowiedzmy się, czy tego chcemy ...
Przejdź do treści
O finansowaniu naszej działalności


Koncepcja uszczelnienia rynku FMCG powstała w roku 2010. Pierwsze czasopismo, które starało się realizować ideę tę w praktyce, powstało w roku 2011 i działało do roku 2013.
W roku 2014 powstała spółka z zadaniem szukania rozwiązań, celem sfinansowania wdrożenia uszczelnienia rynku FMCG w formie, o jakiej tu czytasz.
Kości DICE XXI - wzór zastrzeżony
W roku 2016 zdecydowaliśmy, że pierwszym rozwiązaniem, które będziemy chcieli wykorzystać w celu finansowania naszej działalności, będzie kształt kości do gry. Kształt ten zastrzegliśmy na terenie Unii Europejskiej w roku 2017, a w roku 2019 uzyskaliśmy numer patentu na terenie USA.
Pierwszą grą, która powstała w oparciu o kształt kości DICE XXI jest VNG - Volleyball Natural GAME.
W początkowej fazie projektu powstała wersja planszowa o wymiarach boiska 50 x 70 cm, a w kolejnym etapie powstał nieco większy projekt i to ten wariant nazwaliśmy siatkówką stołową, ponieważ gra toczy się na stole w wymiarach boiska 136 x 76 cm. Gry tej nie można jeszcze kupić. Przeczytaj dlaczego.
VNG - Volleyball Natural GAME
Na zdjęciu wersja z roku 2018 bez elementu zręcznościowego. Dodając element zręcznościowy  w roku 2019 wprowadziliśmy graczy VNG w nowy świat. Świat prawdziwie siatkarskich emocji. Link do strony VNG.pl
Gra planszowa LUDO21
Drugim tytułem, który zaprojektowaliśmy dla celów promocji naszych działań jest zmodyfikowana wersja "Chińczyka". W grze tej dostosowaliśmy planszę do możliwości naszych kości i zmianisliśmy kolory pionów.
Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o LUDO21 kliknij tutaj >>
...
Gra planszowa LUDOkids
...
...
...
Gra planszowa LUDOkids
Gra planszowa LUDOkids
...
Będzie mi bardzo miło, jeśli pulubisz lub udostępnisz mój profil / Chłopiec z zielonym piórem
Wiem, że mam dopiero 5 lat, ale umiem już liczyć. Jednak moja głowa robi się gorąca i ciężka, gdy mama zaczyna liczyć. Ona mówi, że 2+2=5 i że to jest zasada jakiejś tam symergii czy synergii. Ja nie wiem, co to znaczy. Wiem tylko, że tutaj na tej stronie WEWANT.pl będzie dużo dorosłych to czytać i dlatego każdy, kogo tu pokażemy na tym skorzysta. Poczytaj sobie o tym. Kliknij w ten przycisk na dole.


Chłopiec z zielolonym piórem

© Chłopiec z zielonym piórem 2018 - 2020r
INFORMACJE
POMOC
DZIAŁANIA
NASZE SOCIAL MEDIA
Wróć do spisu treści