Przejdź do treści
O serwisie WE WANT

Drodzy wszyscy dorośli i Ty dorosły, który to teraz czytasz
Ta strona WEWANT.pl powstała po to, byśmy mieli szanse mieszkać kiedyś w Polsce bogatej, silnej i szanowanej. To się samo nie zrobi i dlatego ja pomagam temu dorosłemu Panu, który to tutaj robi.
Mama mówi, że postępuję jak dorosły pomagając tutaj robić coś bardzo ważnego dla nas wszystkich.
Mama mówi i wielu ludzi też tak mówi, że ten pomysł z uszczelniem FMCG jest bardzo prosty i że to jest bardzo łatwe do zrobienia, i dlatego uda się go zrealizować. Tata też tak mówi, a on się na wszystkim zna jeszcze bardziej niż mamusia. Mój tata jest bardzo mądry i nigdy się pierwszy nie odzywa, trzeba go najpierw o coś zapytać, wtedy dopiero mówi. Ja mu wierzę i dlatego pomagam tu na tej stronie WEWANT.pl.
Ja dałem tu moje zdjęcie za darmo i mama nie wzięła za to pieniążków. Ja zrobiłem to, żeby temu dorosłemu Panu tu na tej stronie WEWANT.pl udało się zmienić Polskę na taką, w której gdy będę dorosły, to będzie więcej pieniążków na robienie tego, co jest ważne. Ten dorosły Pan powiedział, że robi to, bo takie jest jego marzenie, a ja chcę żeby mu się to marzenie udało.
Jeśli nie jesteś dorosłym leniem i też chcesz robić coś ważnego, to najpierw przeczytaj mój list do dorosłych, a potem to już takie niebieskie linki poprowadzą Cię dalej. Te linki to te niebieskie literki, na które jak klikniesz, to pojawi się inny ekran na monitorze. Dla mnie te niebieski literki to takie nitki są, a nie linki, bo linka jest grubsza niż nitka, ale mama kazała mi napisać, że to są linki, więc tak zrobiłem.

To pisałem ja,
Twój Chłopiec z zielonym piórem

Będzie mi bardzo miło, jeśli pulubisz lub udostępnisz mój profil / Chłopiec z zielonym piórem
Wiem, że mam dopiero 5 lat, ale umiem już liczyć. Jednak moja głowa robi się gorąca i ciężka, gdy mama zaczyna liczyć. Ona mówi, że 2+2=5 i że to jest zasada jakiejś tam symergii czy synergii. Ja nie wiem, co to znaczy. Wiem tylko, że tutaj na tej stronie WEWANT.pl będzie dużo dorosłych to czytać i dlatego każdy, kogo tu pokażemy na tym skorzysta. Poczytaj sobie o tym. Kliknij w ten przycisk na dole.


Chłopiec z zielolonym piórem

© Chłopiec z zielonym piórem 2018 - 2020r
INFORMACJE
POMOC
DZIAŁANIA
NASZE SOCIAL MEDIA
Wróć do spisu treści